Psichologo pagalba

psichologo pagalba

Individualios psichologo konsultacijos

 • Vienos konsultacijos kaina: 40 €
 • Konsultacijos trukmė: 50 min.
 • Konsultacijos vyksta 1 kartą per savaitę.
 • Teikiame konsultacijas internetu.

Teikiame specializuotą pagalbą sergantiems depresija ir jų artimiesiems: depresijosgydymas.lt

Bendradarbiaujame su gyd. psichiatru Mindaugu Šablevičiumi.

Jei iškilo kokių nors neaiškumų, drąsiai kreipkitės nurodytais kontaktais.

Kodėl renkiesi mus?

   • Nes turime daug profesinio patyrimo ir jums suteiksime kvalifikuotą pagalbą.
   • Nes laikomės psichologo profesinės etikos principų.
   • Nes galime  padėti ypač sunkiais gyvenimo momentais: psichologinė ar santykių krizė, aukšta savižudybės rizika, netektys.
   • Nes mes specializuojamės teikiant pagalbą kenčiantiems nuo depresijos (depresijosgydymas.lt)
   • Nes bendradarbiaujame su psichiatrais, kurių dėka išplečiame savo galimybes padėti turintiems psichikos sutrikimų.

Klientų atsiliepimai

Man visada buvo svarbus nuoširdus ir žmogiškas santykis su žmogumi. Bendraudama su Tavimi būtent tai ir gavau iš Tavo pusės, bei pati daug mokiausi ir mažais žingsneliais ėjau atviro bendravimo link. Labai vertinu sukurtą erdvę, kurioje nebuvo baisu pykti, verkti, džiaugtis, nerimauti ir visokius kitokius jausmus jausti.
Ugnė, 23 m.
Kartais jautiesi, kad neturi su kuo pakalbėti apie tai, kas neramina šiuo gyvenimo laikotarpiu. Su vienais žmonėmis negali būti toks atviras, kiti tiesiog nesupranta tavęs. Bendraudamas su Antanu jauti, kad jis priima tave tokiu kokiu esi. Jis nepritempinėja tavo išgyvenimų prie psichologinių teorijų ar modelių, neklijuoja etikečių ar diagnozių, tačiau nuoširdžiai, supratingai ir profesionaliai padeda įžvelgti ir surasti išeitį iš sudėtingos situacijos. Tai nėra žmogus – vadovėlis. Tai yra visapusiška, turtinga ir geraširdiška asmenybė, ištiesianti pagalbos ranką.
Vidas, 25 m.
Bendravimas su jumis iš tiesų paliko malonaus ir norinčio padėti žmogaus įspūdį. Kartais reikia tiek nedaug, kad vėl atgautum pusiausvyrą ir dvasinę ramybę. Kartais pakanka laiku ištarto padrąsinančio žodžio. Tuo metu man kaip tik to ir reikėjo. Buvo sunkus periodas, atrodė niekas manęs nesupranta ir viskas tik juoda spalva nupiešta. Jūsų tie keli paprasti, bet magiški patarimai padėjo grįžti į vėžes. Nuoširdžiai jums už tai ačiū 🙂
Laura, 29 m.
Net ir dabar pagalvoju apie mūsų konsultacijas ir bendravimą. To man labai trūksta. Man labai patiko pas tave eiti ir man patiko tavo nuoširdus bendravimas.
Gintarė, 24 m.
Išsirinkti tinkamą psichologą sunkiau nei tinkamus batelius prie įnoringos suknelės. Džiaugiuosi,  jog man pasisekė. Nors naujus batus moviausi ant kruvinų kojų, naujų žaizdų nepritrynė. Ačiū.
Aurelija, 30 m.
Psichoterapija su Antanu padėjo pagaliau pradėti gilintis į save, užuot nuolatos sekus kitais ir gyvenus pagal kitus ar kitiems. Jo užduodami klausimai, kurie niekuomet nekildavo pačiai, padėdavo į situacijas ir išgyvenimus pasižiūrėti iš šalies, ištrūkti iš užburto rato ir viską įvertinti kiek kitaip. Pačiai to padaryti nepavykdavo. Susitikimai duodavo peno apmąstymams ir pagerindavo emocinę būseną. Kol lankiausi pas Antaną, sugebėdavau laikytis neįkritus į didžiules nevilties duobes, pradėjau geriau pažinti save ir toliau stengiuosi keistis.
Jurgita, 25 m.

Psichologo pagalba vilniuje. 

Psichologo pagalba teikiama vilniuje. Individualios konsultacijos ir Psichologo pagalba suaugusiems. Psichologo pagalba žmonėms susidūrusiems su gyvenimo sunkumais. Psichologo pagalba ieškantiems palengvėjimo. Psichologo pagalba pasimetusiems savo gyvenime.