Psichologas Vilniuje

Antanas Mockus
Antanas Mockuspsichologas

Esu psichologas Antanas Mockus, baigęs klinikinės psichologijos programą Vilniaus universitete.

Baigęs mokyklą klausiau savęs, ką noriu veikti gyvenime, kokia mano gyvenimo prasmė, kas yra tikra. Tuo metu man šie klausimai buvo itin rimti ir svarbūs. Vėliau teko ragauti filosofijos, teologijos, religijotyros mokslų. Radau daug įvairių ir įdomių atsakymų, sutikau nemažai man įdomių ir svarbių žmonių, bet galiausiai išgirsti atsakymai taip ir „neprilipo“.

Pasirinkęs psichologijos studijas, savanoriško konsultavimo telefonu veiklą „Jaunimo linijoje“, pats patyręs, ką reiškia būti klientu pas psichoterapeutą, įgijęs darbo patirties psichikos sveikatos centre ir privačioje praktikoje, sukūręs šeimą ir  toliau domėdamasis filosofija atradau, kas man šiai dienai yra tikri dalykai. Tai – šeima, buvimas su kitais autentišku ir nuoširdžiu, savo jausmų ir asmeninio patyrimo  vertinimas.

Remdamasis savo atradimais įgijau daugiau ramybės, laisvės ir gyvenimo džiaugsmo, o kas man ypač svarbu – jausmą, jog gyvenu Savo gyvenimą. Todėl savo, kaip psichologo, darbą suvokiu kaip pagalbą žmogui, ieškant jam tikrų ir prasmingų dalykų gyvenime bei drąsos, kuri padėtų siekti to, kas svarbu.

Norėdami užsiregistruoti į konsultaciją, skambinkite man telefonu arba rašykite:

Tel. nr. (+370) 682 51402

El. paštas: antanas@psichologineparama.lt

Aušra Mockuvienė
Aušra Mockuvienėpsichologė

Esu klinikinė psichologė, baigusi studijas Vilniaus Universitete. Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institute mokiausi egzistencinės terapijos. Per pastaruosius 14 metų sukaupiau įvairios patirties šioje srityje: dar studijų metais pradėjau dirbti Jaunimo psichologinės paramos centre, kuriame savanoriavau „Jaunimo linijoje“, koordinavau ir kūriau psichologinės paramos internetu programą; profesinio patyrimo įgijau dirbdama Vilniaus miesto psichikos sveikatos centre, taip pat konsultuodama privačiai bei dėstydama.

Tikiu, kad savęs, tokio, koks esu priėmimas, gebėjimas užmegzti ryšį su savimi ir save iš tiesų išgirsti yra vienas esminių, nors ir nelengvų kelių padedančių susivokti savo sunkumuose ir savo gyvenimo realybėje. Paradoksalu, tačiau neretai save išgirsti daug lengviau, kai šalia yra pakeleivis, su kuriuo saugu, kuris pasiruošęs girdėti, matyti, klausti ir išbūti tame, ką išgirs.

Norėdami užsiregistruoti į konsultaciją, skambinkite man telefonu arba rašykite:

Tel. nr. (+370) 614 71103

El. paštas: ausra@psichologineparama.lt

Profesionalus psichologas vilniuje

Psichologas vilniuje konsultuoja žmones susidūrusius su sunkumais. Jei ieškote psichologas vilniuje, kreipkitės į psichologus Aušrą arba Antaną.