Psichologai

Esame psichologai Aušra ir Antanas. Mes sukūrėme šeimą, nors esame labai skirtingi. Tai, kas mus vienija, yra vertybės: šeima, autentiškumas, tarpusavio palaikymas. Mums būti autentiškais reiškia gyventi savą gyvenimą, nesumeluotą, nenudailintą, nepritaikytą prie svetimų lūkesčių, kartais nepaklūstantį mandagumo žaidimo taisyklėms, bet tokį, kuris mus džiugintų ir prieš mirtį atsisukant atgal.

F. Nyčės žodžiai „Tapk, kuo esi“ mums reiškia siekimą gyvenime atrasti savo balsą, savo matymą ir savo kelią ne tik didžiuosiuose, bet ir kasdieniuose gyvenimo pasirinkimuose. Kuriame šį puslapį norėdami pasidalinti savo atradimais ir mintimis apie šį Tapimo savimi kelią. Tikime, kad tai universali ir daugeliui aktuali tema. Neturime sukaupę galutinės išminties, nesame jokie autentiškumo guru ir negyvename 100% autentiškai. Bet norisi kviesti prisijungti ieškant tikrų dalykų gyvenime ir nugyventi dalį ar likusią dalį gyvenimo tikriau, gyviau, autentiškiau ir nuoširdžiau.

Norime čia rašyti ne ilgus straipsnius, bet trumpas įžvalgas. Taigi jei jums ši tema taip pat aktuali, nuolat sekdami šį tinklaraštį turėsite galimybę gauti dozę naujų minčių, tikimės padėsiančių rasti tai, kas jums gyvenime svarbu.

Jei nuolat seksite naujienas, sulauksite ir lengvų arba provokuojančių klausimų ir užduočių. Galite į tai žiūrėti, kaip į ilgalaikį procesą – po vieną mintį, po vieną mažą užduotėlę kaskart. Taip ir augame… Norite augti kartu su mumis – būkite drąsūs, dalyvaukite diskusijose ir komentaruose po įrašais, užduokite mums klausimus, dalinkitės savo atradimais, palaikykite, kritikuokite ir suteikite mums iššūkių. Su nekantrumu viso to lauksime!

Psichologai Vilniuje: Aušra ir Antanas. Psichologai konsultuoja susidūrus su vidiniais ir tarpasmeniniais sunkumais. Tinklaraštį apie autentiškumą rašo profesionalūs psichologai. Buvimas autentišku yra vienas iš svarbių faktorių padedančių sukurti gerus santykius su savimi ir kitais, sako psichologai. Geras ryšys su savo jausmai ir norais padeda gerais jaustis pačiam ir suprasti kitus. Geras būdas būti autentišku – skirti sau laiko ir leisti iškilti jausmams į paviršių, juos pastebėti ir tiesiog leisti jiems būti, o ne pulti į veiklas stengiatis pabėgti, nejausti, užsimiršti.