Autentiškumo privalumai:

Pasitikėjimas ir pagarba: kai esi ištikimas sau, ne tik pats pasitiki vertinimais ir sprendimais, kuriuos priimi, bet ir kiti pasitiki tavimi. Prisimink žmogų, kurio nuomonės / darbai tau patinka arba ne, bet, nepaisant to, gerbi jį už tai, kad jis yra ištikimas savo įsitikinimams ir vertybėms.

Vientisumas: tu vientisas, nedvejoji darydamas, tavo nuomone, teisingus dalykus, taigi netenka ir persigalvoti tuomet, kai jau per vėlu. Tai, kas tu esi, ką tu darai ir kuo tiki yra susiję, niekas neprieštarauja vienas kitam.

Gebėjimas spręsti problemas: kai esi atviras ir nuoširdus su savimi ir kitais, turi drąsos bei stiprybės spręsti iškylančias problemas greitai, o ne amžinai atidėlioti ar visai apsimesti, kad jų nėra.

Vidinių galimybių realizavimas: kai tu pasitiki savimi ir darai tai, ką žinai esant teisinga, gali realizuoti potencialias savo galimybes. Vietoje to, kad leistum kitiems vadovauti tavo gyvenimui, kelrodžiais pasirenki savo tikslus, savo pomėgius ir sieki pagal juos gyventi.

Pasitikėjimas ir savivertė: pasitiki savo sprendimais, kurie plaukia iš vidaus ir yra tau teisingi; tai susiję ir su aukštesniu savęs vertinimu, didesniu optimistiškumu ir bendrai pasitenkinimu gyvenimu.

Mažiau streso: įsivaizduokite, kaip jaustumėtės laisvai reikšdami savo jausmus ir mintis bei neišgyvendami dėl to baimės ar kaltės? Įsivaizduokite, kaip jaustumėtės, jei nebandytumėte vaizduoti laimingesnio, gražesnio, labiau pailsėjusio ar linksmesnio nei esate tą dieną?

Skamba gerai? Todėl ir kviečiame – tapk, kuo esi!

Šiandien komentaruose pasidalinkite tuo, ko iš paminėtų dalykų jums labiausia trūksta? Ir visada jauskitės laisvai norėdami mums pasakyti ką nors kita.